Karta Inteligo Visa payWave Dobro procentuje

Wybierz EKOLOGIĘ i pomóż chronić polskie rzeki!

 

Karta Inteligo Visa payWave „Dobro procentuje” to karta, która pomaga! Inteligo przekazuje część swoich dochodów z Twoich transakcji bezgotówkowych na wybraną przez Ciebie inicjatywę charytatywną. Wybierając obszar EKOLOGIA wspierasz program Zaadoptuj rzekę – nominowany do tytułu The Best Practice – najlepszego programu środowiskowego w Unii Europejskiej. Fundacja PKO Banku Polskiego jest partnerem strategicznym programu Zaadoptuj rzekę Klubu Gaja.

Więcej informacji o Zaadoptuj rzekę >>>

Kliknij w kartę i zobacz jak łatwo możesz zostać posiadaczem karty Inteligo Visa payWave „Dobro procentuje”

"Czyste, żyjące rzeki potrzebne są nam wszystkim. Także przyszłym pokoleniom. Takich samych rzek potrzebuje przyroda i zwierzęta. Woda jest nam niezbędna do życia i rozwoju. Klub Gaja dzięki wsparciu klientów Inteligo używających karty „Dobro procentuje” realizować będzie program Zaadoptuj rzekę angażując Polaków do rzeczywistych działań dla rzek, stawów, jezior i Morza Bałtyckiego." - Jacek Bożek, prezes Klubu Gaja.

"Oszczędzajmy wodę abyśmy nie poczuli jej deficytu. Jeśli dziś połączymy siły i wspólnie zadbamy o ochronę środowiska naturalnego przyszłe pokolenia podziękują nam za nasza wrażliwość i determinację . Zachęcamy wszystkich do włączenia się do programu Zaadoptuj rzekę. Najlepiej zrobić to już dziś sięgając po kartę „ Dobro Procentuje”, jedyna kartę dobroczynną na polskim rynku, która daje możliwość wyboru.” - Urszula Kontowska, prezes Fundacji PKO Banku Polskiego.

Newsletter

Karta zgłoszenia do programu

Partnerzy merytoryczni: Uniwersytet Gdański oraz Stacja Morska Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego w Helu.

Strona główna

Kliknij tutaj, by przejść do strony głównej.

Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne Klub Gaja

KRS: 0000120069

Konto: 90 2030 0045 1110 0000 0067 3120

Copyright © 2013 KlubGaja.pl