KLUB GAJA ZAPRASZA NA BIG JUMP

2013-07-10 19:46

Klub Gaja serdecznie zaprasza do udziału w międzynarodowej akcji BIG JUMP - inicjatywy na rzecz czystych rzek, potrzebnych ludziom i zwierzętom.

To proste! Wystarczy 14 lipca o godz.15.00 znaleźć się nad wodą ( rzeką, strumieniem, stawem, jeziorem) i zanurzyć w niej choćby dłoń. Można także w tym dniu zorganizować rodzinny czy lokalny piknik nad najbliższą rzeką lub innym akwenem, żeby wspólnie spędzić tam czas.

BIG JUMP 14 lipca 2013 o godz. 15.00!

• wejdźcie do wody (wystarczy zanurzyć stopy lub dłonie)
• zróbcie pamiątkowe zdjęcie, prześlijcie je wraz z opisem na adres klubgaja@klubgaja.pl
• dołączcie do BIG JUMP na facebook.com/Klub.Gaja

Zorganizuj samodzielnie BIG JUMP – wyślij do nas kartę zgłoszenia

Klub Gaja zaprasza na BIG JUMP w Warszawie, który odbędzie się na plaży nad Wisłą - przy Pomniku Saperów (Płyta Desantu) okolice Cypla Czerniakowskiego, Bulwar Flotylli Wiślanej)

Dla pierwszych uczestników będą pamiątkowe koszulki i czapki. Dla dzieci gry i zabawy!

Jeśli nie możecie dołączyć do nas w Warszawie: BIG JUMP 2013 Polska odbędzie się od Beskidów po Morze Bałtyckie, m. in. nad rzekami: Świder - plaża w Otwocku (Inicjatywa Chodź nad Świder), Biebrzą - plaża miejska w Goniądzu (Biebrzański Klub Płetwonurków Meander); Muchawką – zalew w Siedlcach (Polski Klub Ekologiczny- koło Podlasie w Siedlcach), Stępnicą w Goleniowie (Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy); Białą w Bielsku- Białej, potokiem Zimnik w Lipowej i nad Morzem Bałtyckim – Hel, Zatoka Pucka (Stacja Morska Uniwersytetu Gdańskiego), Rabą - okolice ujścia potoku Krzczonówka, Pcim (Stowarzyszenie „Ab Ovo”), jeziorkiem Mamucim - k. Garwolina / zalana żwirownia (Grupa Eksplorująca Podwarszawskie Nurkowiska) i nad rzeką Wieprzówką – Rzyki (Zespół Szkół Samorządowych w Rzykach z Towarzystwem Miłośników Andrychowa  i Stowarzyszeniem Inicjatyw na rzecz Środowiska „Montanum”).

Więcej o Big Jump TUTAJ

Newsletter

Karta zgłoszenia do programu

Partnerzy merytoryczni: Uniwersytet Gdański oraz Stacja Morska Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego w Helu.

Strona główna

Kliknij tutaj, by przejść do strony głównej.

Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne Klub Gaja

KRS: 0000120069

Konto: 90 2030 0045 1110 0000 0067 3120

Copyright © 2013 KlubGaja.pl