Klub Gaja na Mokotowie

2013-04-25 19:25

 

Festyn z okazji Dnia Ziemi na Polu Mokotowskim w Warszawie stał się tradycją. Tym razem odbędzie się 28 kwietnia. Stoisko Klubu Gaja znajdziecie w sektorze „Współpracy społecznej”. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ochroną zwierząt i przyrody. W tym dniu zachęcamy także do udziału w sprzątaniu Lasu Kabackiego!

Na festynie będziemy promować wszystkie nasze programy, kampanie i akcje, a szczególnie 9. edycję Zaadoptuj rzekę. Swoją wiedzę w zakresie podstawowych informacji m.in. na temat rzek i innych akwenów, ich fauny i flory, zasobów wody na świecie, sposobów oszczędzania wody będzie można sprawdzić podczas gry w Koło fortuny - przeznaczonej dla całych rodzin. Dorosłych zapraszamy do rozmów o zagrożonych gatunkach ryb i problemie przełowienia. Natomiast najmłodsi, choćby nawet najbardziej nieśmiali, będą mogli zmierzyć się z… łososiem – królem polskich rzek i Morza Bałtyckiego. Jak „zmierzyć się z łososiem” pokażemy na naszym stoisku.

Zapraszamy w godzinach od 10.00 do 18.00. Nie zabraknie także naszych publikacji, plakatów i zakładek do książek ze zdjęciami koni uratowanych przez Klub Gaja dzięki przekazom 1% podatku: KRS Klubu Gaja – 0000120069. Natomiast osobom, które zechcą wspierać program Klubu Gaja Zaadoptuj rzekę i pomagać chronić polskie rzeki – PKO Bank Polski proponuje Kartę Inteligo Visa payWave „Dobro procentuje”. Ma ją już ponad 30 000 klientów, którzy wspierają wybraną przez siebie inicjatywę z czterech obszarów, w tym program Klubu Gaja – Zaadoptuj rzekę.

Program Zaadoptuj rzekę został dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Partner strategiczny: Fundacja PKO Banku Polskiego. Partner merytoryczny: Stacja Morska Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego. Patronaty: Minister Środowiska, Minister Edukacji Narodowej.

 

Newsletter

Karta zgłoszenia do programu

Partnerzy merytoryczni: Uniwersytet Gdański oraz Stacja Morska Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego w Helu.

Strona główna

Kliknij tutaj, by przejść do strony głównej.

Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne Klub Gaja

KRS: 0000120069

Konto: 90 2030 0045 1110 0000 0067 3120

Copyright © 2013 KlubGaja.pl